دانش بنیان در شیراز

دانش بنیان در شیراز

خدمات مشاوره دانش بنیان در شیراز

شیراز شهر راز و زیبایی، شهر شعر و ادب و هنر، علاوه بر فعالیت های گسترده در حوزه های هنری، از دیرباز فعالیت های گسترده ای در حوزه صنعایع مختلف داشته است. شهرک های صنعتی مختلف و پویا در این شهرستان، همواره در حوزه های مختلف و متعدد از شاخه های پزشکی، مواد غذایی و حتی صنایع وابسته به پتروشیمی فعالیت داشته است. که از جدید ترین این تولیدات باید به ساخت لوله های عظیم برای پتروشیمی ها و صنایع نفت و گاز اشاره داشت. از سمت دیگر دسترسی آسان و سریع به مواد اولیه و خطوط مختلف حمل و نقل از قبیل خطوط جاده ای، راه آهن سراسر و ناوگان هوایی در کنار وجود مواد اولیه سبب شده تا شرکت های نوظهور در این کلان شهر پدیدار شوند. دولت نیز با ارائه خدماتی نظیر دانش بنیان در شیراز به حمایت از یا نشرکت ها پرداخته است.

تجمیع شرکت ها نو ظهور فعال در زمینه های مختلف صنعتی و پزشکی در این شهرستان سبب شده تا مدیران عامل این صنایع به دنبال در اختیار گرفتن ابزار هایی برای پیشی گرفتن از رقبا باشند. به طور کلی تمامی این امتیازات با در اختیار گرفتن گواهی دانش بنیان امکان پذیر است. امتیازاتی که توسط دولت های ایران، به این شرکت ها ارائه خواهد شد، تنوع و گستردگی بسیار بالایی دارد. از مهم ترین این امتیازات می توان به ارائه انواع تشهیلات بانکی با بازپرداخت بلند مدت و بهره بسیار اندک خواهد بود. بهره گیری از امتیازات برای صادرات و واردات، انواع معافیت های مالیاتی و معافیت های سربازی، استفاده از اماکن مسکونی به جای اماکن تجاری و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. تمامی این امتیازات تنها پس از اخذ این گواهی دانش بنیان برای شرکت ها و موسسات امکان پذیر خواهد بود.

دانش بنیان در شیراز

 

ثبت شرکت های دانش بنیان در شیراز

همانظور که گفته شد، بهره گیری از خدمات و امتیازات دانش بنیان شدن برای شرکت ها و موسسات تنها پس از ثبت شرکت امکان پذیر خواهد بود. از این رو مدیران عامل، موسسان، مالکان شرکت ها و کارخانه ها به دنبال به راه کارهایی برای اخذ این گواهی خواهند بود، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان متولی رسمی ارائه این گواهی در ایران، تمامی مراحل و شرایط را برای اخذ این گواهی در نظر گرفته است که صرفا پس از ثبت نام در سایت مراحل ارزیابی آغاز و پیگری خواهد شد. اما لازم است تا به منظور جلوگیری از بروز مشکلات، از مشاورین کار آمد بهره مند شد.


همچنین در شکبه دانش بنیان ایران می خوانید:

دانش بنیان شدن

دانش بنیان در اصفهان


شبکه دانش بنیان ایران به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین گروه های مشاوره در حوزه گواهی دانش بنیان، افتخار دارد تا با در اختیار گرفتن برترین کادر کشوری متشکل از کارشناسان خبره و ارزیابان متبحر به ارائه خدمات مشاوره ای به منظور دانش بنیان شدن بپردازد. از مهم ترین اقدامات این گروه مشاوره ای می توان به ارائه خدمات مختلف دانش بنیان در شیراز، اصفهان و بسیاری از کلان شهر های دیگر اشاره کرد. از مهم ترین افتخارات این شبکه مشاوره ای می توان به ارائه راهنمایی های لازم به منظور اخذ گواهی دانش بنیان برای فعالان اقتصادی در تمامی صنایع از جمله صنایع معدنی، پتروشیمی، پزشکی، صنایع کشاورزی و بسیاری از شاخه های دیگر اشاره داشت.

۲.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.