دانش بنیان در کرمان

دانش بنیان در کرمان

خدمات مشاوره دانش بنیان در کرمان

استان کرمان با عناوینی مانند بزرگترین و پهناور ترین استان ایران، استان چهار فصل و استان رشد و بالندگی شناخته می شود. حضور صنایع و معادن مختلف در این استان سبب شده تا توجه فعالان حوزه های مختلف اقتصادی به این استان دو چندان باشد. به نحوی که می توان ظهور شرکت ها و موسسات بسیار زیادی را در این استان مشاهده کرد. از سمت دیگر، با توجه به برنامه توسعه شهری و انتخاب این استان به عنوان پایلوت الکترونیکی کشور، شرایطی فراهم شد تا استارت آپ ها، شرکت ها، کارگاه ها و موسسات گوناگونی در این استان شرع به فعالیت کنند. فعالیت هایی که معطوف به این استان نبوده و سراسر ایران و حتی به صادرات نیز تبدیل شده است. بنابراین نیاز است تا از ابزار هایی مانند گواهی دانش بنیان در کرمان استفاده کرد تا در رقابت پیروز شد.

تمام عوامل ذکر شده فوق در کنار نیاز کشور به توسعه و رونق در کنار دستور رهبری منطبق بر تولید و مانع زدایی ها سبب شد تا دولت مردان توجه بسیاری به استان کرمان داشته و به ارائه خدمات بسیار مختلف و متنوعی به فعالان اقتصادی، صنعتی و نیمه صنعتی و حتی فعالان حوزه پزشکی در این استان داشته باشند. در نتیجه مدیران عامل، موسسان، مالکان شرکت های خرد و کلان در این استان می توانند به منظور بهره مندی از خدمات متنوع دولتی، اقدام به اخذ گواهی نامه ای تحت عنوان دانش بنیان بپردازند تا شرایط برای استفاده از مزایا و امتیازات این گواهی را برای خود فراهم سازند. لازم به یادآوری است که دانش بنیان شدن صرفا یک گواهی نامه بوده و نیازی نیست که این کلمه در ابتدا یا انتهای نام شرکت و یا موسسه ذکر شود و در هر زمینه فعالتی می توان این گواهی نامه معتبر را اتخاذ نمود.

دانش بنیان در کرمان

مشاوره ثبت شرکت دانش بنیان در کرمان

مایه سربلندی شبکه دانش بنیان ایران، به عنوان بزرگترین و معتبر ترین گروه مشاوره دانش بنیان در ایران است که به اطلاع فعالان اقتصادی و صنعتی عزیز در این استان برساند که با در اختیار گرفتن برترین کادر کشوری، متشکل از خبره ترین مشاوران و کارشناسان صنعتی، ارزیابان نمونه کشوری به اراه خدمات مشاوره و راهنمایی های لازم برای ثبت انواع شرکت دانش بنیان در کرمان بپردازد. مدیران عامل، موسسان، مالکان و فعالان حوزه های مختلف در تمامی کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی در حوزه های پزشکی، الکترونیکی، تولید انواع محصولات در هر حوزه ای می توانند به منظور کسب گواهی دانش بنیان با این گروه مشاوره از بخش تماس با ما برقراری ارتباط نموده و از خدمات متنوع آن ها بهره مند شوند. لازم به ذکر است که بهره گیری از تجربیات متخصصین در هر زمینه ای، رشد و بالندگی به همراه دارد.


همچنین در شبکه دانش بنیان ایران می خوانید:

عملکرد پارک علم و فناوری کرمان

نحوه ارزیابی شرکت های دانش بنیان


همانطور که می دانید، اخذ گواهی دانش بنیان، با امتیازات و خدمات بسیار مختلفی همراه است. از مهم ترین این امتیازات می توان به ارائه انواع تسهیلات بانکی با نرخ سود بسیار پایین و باز پرداخت بلند مدت اشاره کرد. حمایت های مختلف صندوف توسعه نوآوری، انواع معافیت های مالیاتی و معافیت های سربازی، تسهیل در امر صادرات و تامین مواد اولیه و استفاده از اماکن مسکونی به صورت تجاری، تنها بخشی از امتیازات این گواهی برای دارندگان آن است. شما می توانید به منظور دریافت این گواهی معتبر که از سمت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعطا می شود با شبکه دانش بنیان ایران همراه شوید تا در سریع ترین زمان به اخذ گواهی دانش بنیان در کرمان پرداخته شود.


با وجود اینکه استان کرمان جزو استان های صنعتی به شمار رفته و سال ها جزو برترین استان های کشور در زمینه تولیدات غیرنفتی و استخراج از معادن بوده است، اما این ساختارهای صنعتی به طور عمده رشد خاصی به سمت اقتصاد دانش بنیان نداشته اند. با وجود ابعاد بزرگ این استان، تنها حدود ۵۰ شرکت تا انتهای سال ۱۴۰۰ در این استان به فعالیت دانش بنیان می پردازند و هیچ گونه تمرکزی در حوزه های خاص دانش بنیان در کرمان مشاهده نمی شود. این امر با توجه به پتانسیل های گسترده در این منطقه به منظور کار در زمینه های کشاورزی، مواد پیشرفته و تجهیزات حفاری و معدن کاوی نشان دهنده نیاز این استان به توجه بیشتر نهادهای مسئول است.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.