تامین دفتر کار و احداث مجتمع های فناوری

صندوق نوآوری و شکوفایی در مسیر حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان، به تامین دفتر کار دانش بنیان اقدام نموده است. معاونت نوآوری عهده دار مسائل و پیشبرد کار اعطای دفترکار  به شرکت های دانش بنیان می باشد.

تامین دفتر کار شرکت های دانش بنیان

تامین دفتر کار شرکت های دانش بنیان

شرکت هایی که به آنها دفتر کار تعلق می گیرد

شرکت هایی که به آنها دفتر کار تعلق می گیرد

همانطور که بیان شد، صندوق نوآوری و شکوفایی تنها شرکت ها و موسسات دانش بنیان را حمایت می نماید. این موسسات می توانند برای دریافت دفتر کار از صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام نمایند.
شرکت هایی که در حال گذراندن دوره رشد و یا پیش رشد در شرکت خود می باشند و تمکن مالی برای خرید دفتر کار ندارند، در صورتی که دانش بنیان باشند می توانند از طریق صندوق نوآوری و شکوفایی دفتر کار دریافت نمایند.


شرایط و فرآیند دریافت دفتر کار

صندوق با توجه به ضوابط خود، به شرکت هایی که خواهان دفتر کار هستند، دفترکار اختصاص می دهد. توصیه صندوق نوآوری و شکوفایی بر آن است که با تجمیع چند شرکت دانش بنیان با یکدیگر و درخواست دسته جمعی آنان مبنی بر تامین دفتر کار، این صندوق اقدام به خرید یک ساختمان مناسب برای آنان نماید و یک مجتمع فناوری راه اندازی نماید. شیوه تحویل این ساختمان ها به شرکت های متقاضی، به چند صورت می تواند باشد:

 1. اجاره به شرط تملیک
 2. اجاره با مبالغ پایین

اولویت اول این صندوق، اجاره به شرط تملیک می باشد و سعی دارد با تخصیص محل شرکت و استقرار آنها در کنار هم، امکان هم افزایی علمی میان شرکت های دانش بنیان، ایجاد نماید.

شرایط و فرآیند دریافت دفتر کار


برای ثبت درخواست، کافیست نامه ای را به عنوان شرح درخواست خود به صندوق نوآوری و شکوفایی فکس نمایید و با شماره تلفن ۴۲۱۷۰۰۰۰ تماس حاصل نمایید و فکس درخواست خود را اعلام نمایید تا موضوع در آن نهاد پیگیری شود.
پیگیری شرکت های متقاضی در به سرانجام رسیدن این طرح، بسیار مثمر ثمر می باشد.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

‫2 نظر

 • Ali گفت:

  آیا میشود دریک مجتمع ساختمانی یک واحد اداری آنرا تبدبل به شرکت دانش بنیان کرد

  • شبکه دانش بنیان ایران گفت:

   در صورتی که یک شرکت گواهی دانش بنیان داشته باشه این امکان براش وجود داره که از ساختمان های مسکونی برای دفتر خودش استفاده کنه
   که در قوانین به صورت شفاف به این موضوع پرداخته شده است.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
  جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.