تامین اقلام تبلیغاتی شرکت دانش بنیان

تامین اقلام تبلیغاتی شرکت های دانش بنیان

در راستای مشاوره و تامین اقلام تبلیغاتی شرکت های دانش بنیان و لزوم ورود شرکت های دانش بنیان به بازارهای صادراتی در قالب های مختلف حمایت های تجاری سازی، هزینه های تهیه بخشی از خدمات تبلیغاتی و بازار یابی بین المللی شامل کاتالوگ، بروشور، سی دی های تبلیغاتی و … به شرکت های دانش بنیان پرداخت می شود. این حمایت های در جهت تقویت بازار یابی بین المللی صورت می گیرد.

فهرست حمایت تامین اقلام تبلیغاتی شرکت دانش بنیان

مجموعه حمایت های تامین اقلام تبلیغاتی شرکت های دانش بنیان، در قالب ارایه خدمات زیر انجام می شود:

 • هزینه های مشاوره + عکاسی صنعتی محصولات + طراحی بروشور و کاتالوگ
 • هزینه های چاپ و تولید نمونه های اقلام تبلیغاتی
 • هزینه های ثبت و تبلیغات شرکت های دانش بنیان در پایگاه های اینترنتی B2B

میزان حمایت تبلیغاتی شرکت دانش بنیان

بنا به اساس نامه حمایتی معاونت علمی، ارایه خدمات تبلیغاتی به شرکت های دانش بنیان به شرح زیر است:

پرداخت ۵۰ درصد از هزینه های مرتبط شامل مشاوره، عکاسی صنعتی محصولات، طراحی کاتالوگ و بروشور تا سقف ۲۰ میلیون ریال

پرداخت ۷۰ درصد هزینه های چاپ و تولید نمونه های تبلیغاتی تا سقف ۲۰ میلیون ریال

پرداخت ۷۰ درصد هزینه های ثبت و تبلیغات محصئل در وبسایت هایB2B  تا سقف ۳۰ میلیون ریال در هر پایگاه اینترنتی ( برای هر شرکت حداکثر ۳ وبسایت  (B2B

تبلیغات شرکت های دانش بنیان

شرایط اعطای تامین اقلام تبلیغاتی شرکت دانش بنیان

در راستای دریافت حمایت های تبلیغاتی، ابتدا می بایست شرکت های دانش بنیان، نمونه های اولیه ای از طراحی های خود را برای کریدور ارسال کرده و پس از ارایه اطلاحات و دریافت مشاوره با توجه به مبانی شاخص های ذکر شده در آیین نامه، از حمایت ها بهره مند شوند. لازم به ذکر است که اگر شرکتی به طور مستقل و بدون بهره مندب و به کارگیری از کارگزاران مورد تایید کریدور، اقدام به تهیه بروشور و کاتالوگ نمایند، شرکت دانش بینان می تواند پس از بررسی و ارزیابی کاتالوگ ها و بروشورها، قسمتی از هزینه های خدمات به عنوان حمایت پرداخت می شود.

موارد مهم تبلیغات شرکت دانش بنیان

توجه حداکثری و به کارگیری این موارد به شرکت های دانش بنیان توصیه می شود:

 • یکی از مهم ترین نکات در ادبیات تبلیغاتی محصولات استفاده از زبان تخصصی و زبان عمومی برای درک بهتر مخاطب است به بیانی دیگر، استفاده از کلمات تخصصی پزشکی در محصولات طبی برای پزشکان جذابیت بیشتری دارد و در کنار آن لازم محتوای دیگری نیز وجود داشته باشد که مخاطب عام را نیز پاسخگو باشد.
 • از به کار بردن جملات تعریفی و توصیفی پرهیز کنید، زیرا تاثیر عکس روی مخاطب دارد.
 • استفاده از عکس، کلمات و نمونه های جدیدی از طراحی های گرافیکی یا اینفو گرافی می تئاند تاثیر خوبی بر مخاطبان بگذارد و اثر گذاری بیشتری داشته باشد.
 • ارایه مختصری از فعالیت های گذشته شرکت به همراه عکس می تئاند به صرئت غیر مستقیم حس اعتبار و همکارب دو جانبه را فعال نماید.
 • تیترهای انتخابی بهتر است که بیان کننده کابرد محصول باشد تا نام برند یا مدل آن. از همین رو می توان با ارایه مختصری از کارایی محصول نظر مخاطبان را جلب کرد.
 • یکی دیگر از نکات مهم در طراحی ها، نوع فونت و رنگ استفاده شده در صفحه است. تناسب میان رنک های انتخابی و خوانایی فونت از دیگر نکات مهم و تاثیر گذار روی مخاطب است.
 • استفاده از تم یکسان در طراحی ها و مجموعه بروشوی یک شرکت می تواند به اثرگذاری تبلیغات محصول کمک کند و به مجموعه انسجام می بخشد.
 • کاتالوگ های مرتبط با یک محصول خاص باید حداکثر در دوصفحه ارایه و طراحی شود اما کاتالوگ معرفی شرکت و محصولات می تواند دفترچه ای و در تعداد بالایی طراحی و چاپ شوند.
 • برای ارایه بهتر و چشم نوازتر بودن کاتالوگ ها، لازم است که حتی برای کاتالوگ ها با تعداد ورق کم نیز از کاغذ های گرم بالای ۸۰ گرم استفاده شود.
شرایط تامین اقلام دانش بنیان

 

گردش کار حمایت تبلیغاتی شرکت دانش بنیان

 

شرکت متقاضی با ثبت درخواست مکتوب خود مبنی بر بهره مندی از خدمات، خود رذا به همراه ارسال مستندات به کارگزار معرفی می نماید و صلاحیت ئی در کریدور مورد بررسی قرار می گیرد. پس از یک هفته و اتمام روند بررسی و تکمیل مدارک، در وصرت تایید صلاحیت، پرداخت مبلغ حمایتی انجام می گیرد.

انعقاد پیش فاکتور یا قرار داد با کارگزار

نمونه فایل های گرافیکی بروشور و کاتالوگ

فاکتور رسمی و چاپ طبق فرمت ابلاغی اداره مالیات

ارایه یک نسخه از کاتالوگ یا بروشور جهت استفاده تبلیغاتی در کریدور

تبلیغات دانش بنیان در وبسایت‌های B2B

وبسایت‌های B2Bبه مجموعه ای از وبسایت ها اطلاق می شود که مشتریان می تئانند با دسترسی مستقیم به این سایت ها، به اطلاعات موجود شرکت ها و محصولات آن ها دسترسی پیدا کنند و در صورت امکان و با استفاده از ظرفیت های تجارت های الکترونیکی محصولات خود را سفارش دهند و در مقصد تحویل بگیرند. ایم سایت ها یکی از بهترین بسترهای معرفی، بازار یابی و ورد با بازارهای صادراتی است. کریدور  در راستای این هدف، فهرستی از وبسایت‌های B2B معتبر بین‌المللی را جهت درج محصولات و اطلاعات شرکت‌ها منتشر کرده است  و بر مبنای همین فهرست تا ۷۰ درصد از هزینه‌های درج محصولات در این وبسایت‌ها تا سقف ۳۰ میلیون ریال را پرداخت می نماید.

تبلیغات b2b شرکت های دانش بنیان
اقلام تبلیغاتی شرکت های دانش بنیان
فعالیت های شرکت متقاضی دریافت تبلیغات

با بررسی و توجه به فهرست تبلیغات دانش بنیان اعلام شده از طرف کریدور صادرات، شرکت ها می توانند با ثبت درخواست  به صورت رایگان اقدام تکیل پروفایل خود نمایند.پس از تکمیل پرو فایل، شرکت نسبت به درخواست حمایت، از طریق مکاتبه رسمی با کریدور  اقدام می نماید. پس از ارزیابی پروفایل شرکت به همراه محصولات و بر مبنای میزان تکمیل بودن اطلاعات درج شده، مبلغ حمایت را مشخص و به شرکت اعلام می نماید. مبلغ حمایتی در صورت تایید مستندات مالی به شرکت عودت داده می شود.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.