مشاوره توسعه فنی محصول

مشاوره رایگان توسعه فنی محصولات شرکت های خلاق

یکی دیگر از خدماتی که در زیر شاخه خدمات بازار به شرکت های خلاق ارایه می شود، مشاوره توسعه فنی محصولات است. همواره بسیاری از شرکت های در مسیر تولید محصولات و یا ارایه خدمات خود، با مشکلات و موانع مختلفی روبرو هستند که اغلب ناشی از مسائل فنی است. از سوی دیگر بررسی و حل این موانع و مشکلات نیازمند صرف هزینه و دریافت مشاوره و استفاده از دانش های مختلفی دارد که به دلیل محدودیت های مالی و … که بعضا وجود دارد، حل این مشکلات را سخت تر می کند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری باری کمک به شرکت های خلاق و دانش بنیان، اقدام به ارایه تسهیلاتی تحت عنوان مشاوره توسعه فنی محصولات کرده است.

مشاوره برای شرکت های خلاق
مشاوره توسعه فنی محصول برای شرکت های خلاق

این مشاوره ها رایگان بوده و کمک می کند تا شرکت های خلاق و دانش بنیان، از طریق جلسات مشاوره با کارشناسان، ابهامات خود را رفع نمایند. از جمله مشاوره های مورد حمایت می توان به مشاوره طراحی صنعتی و بسته بندی مشاوره توسعه فنی محصولات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و… اشاره کرد.

برای درک بهتر از چگونگی دریافت این تسهیلات به عکس زیر توجه نمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب شبکه دانش بنیان ایران تماس حاصل فرمایید.

مشاوره توسعه فنی شرکت های خلاق
لطفا امتیاز خود را وارد کنید
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.