حضور مستقل در نمایشگاه های خارجی

حضور مستقل در نمایشگاه‌های خارجی ویژه شرکتهای خلاق صادراتی

یکی از راهکارهای صادراتی شرکت های خلاق و دانش بنیان، حضور در نمایشگاه های داخلی و  بین المللی است. از سوی دیگر،  با تولید و ظهور کالاهای جدید و تنوع چشمگیر آنها و همچنین پیشرفت روز به روز فناوری، فرصت خوبی را برای بازاریابی هدفمند و فروش و صادرات محصولات شرکت های خلاق به وجود آورده است. از همین رو شرکت های داخلی خلاق همواره در تلاش هستند تا بتوانند با حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی سهمی از بازار را به خود اختصاص دهند. در همین راستا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بخشی از هزینه ای مربوط به حضور شرکت های دانش بنیان و شرکت های خلاق را در نمایشگاه های داخلی و خارجی به عهده می گیرد و از حضور شرکت های خلاق و دانش بنیان در این رویدادها حمایت می کند.

این حمایت ها در جهت ورود و معرفی شرکت های دانش بنیان و خلاق به نمایشگاه های بین المللی و با رویکرد صادراتی انجام می شود تا این شرکت های بتوانند سهم خود را در بازار های بین المللی پیدا کنند و در ادامه آن سهم بیشتری را از این بازار از آن خود نمایند. این حمایت ها با هدف بالابردن صادرات غیر نفتی کشور و تشویق شرکت های دانش بنیان و خلاق در راستای توسعه صادرات خود انجام گرفته است. لازم به یادآوری است که برای دریافت این تسهیلات، شرکت های خلاق می بایست حداقل ۲ ماه قبل از برگزاری هر رویداد، برای پر کردن فرم ارزیابی آمادگی صادرات، به سامانه معاونت علمی و فناوری مراجعه کرده، تا پس از احراز صلاحیت لازم، از حمایت ها برخوردار شوند.

برای اطلاع بیشتر و آگاهی از این حمایت ها، می توانید با شبکه دانش بنیان ایران بگیرید و اطلاعات بیشتری را از کارشناسان شرکت های خلاق دریافت نمایید.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.