حضور مستقل در نمایشگاه های خارجی

حضور مستقل در نمایشگاه‌های خارجی ویژه شرکتهای خلاق صادراتی

یکی از راهکارهای صادراتی شرکت های خلاق و دانش بنیان، حضور در نمایشگاه های داخلی و  بین المللی است. از سوی دیگر،  با تولید و ظهور کالاهای جدید و تنوع چشمگیر آنها و همچنین پیشرفت روز به روز فناوری، فرصت خوبی را برای بازاریابی هدفمند و فروش و صادرات محصولات شرکت های خلاق به وجود آورده است. از همین رو شرکت های داخلی خلاق همواره در تلاش هستند تا بتوانند با حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی سهمی از بازار را به خود اختصاص دهند. در همین راستا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بخشی از هزینه ای مربوط به حضور شرکت های دانش بنیان و شرکت های خلاق را در نمایشگاه های داخلی و خارجی به عهده می گیرد و از حضور شرکت های خلاق و دانش بنیان در این رویدادها حمایت می کند.

این حمایت ها در جهت ورود و معرفی شرکت های دانش بنیان و خلاق به نمایشگاه های بین المللی و با رویکرد صادراتی انجام می شود تا این شرکت های بتوانند سهم خود را در بازار های بین المللی پیدا کنند و در ادامه آن سهم بیشتری را از این بازار از آن خود نمایند. این حمایت ها با هدف بالابردن صادرات غیر نفتی کشور و تشویق شرکت های دانش بنیان و خلاق در راستای توسعه صادرات خود انجام گرفته است. لازم به یادآوری است که برای دریافت این تسهیلات، شرکت های خلاق می بایست حداقل ۲ ماه قبل از برگزاری هر رویداد، برای پر کردن فرم ارزیابی آمادگی صادرات، به سامانه معاونت علمی و فناوری مراجعه کرده، تا پس از احراز صلاحیت لازم، از حمایت ها برخوردار شوند.

برای اطلاع بیشتر و آگاهی از این حمایت ها، می توانید با شبکه دانش بنیان ایران بگیرید و اطلاعات بیشتری را از کارشناسان شرکت های خلاق دریافت نمایید.

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.