پیشخوان مشاوره کسب و کار

دوره‌های آموزشی

برنامه برگزاری دوره‌های آموزشی توانمندسازی شرکت‌ها

بر مبنای دستورالعمل حمایت از برگزاری دوره‌های آموزشی برای شرکت‌های حوزه فناوری نانو و همچنین در راستای توانمندسازی شرکت‌های این حوزه، کریدور در نظر دارد،برگزاری دوره‌های مختلفی را بر مبنای تقویم پیشنهادی برگزار نماید. در همین راستا از شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در این دوره‌ها درخواست می‌گردد تا ضمن مراجعه به وب‌سایت کریدور نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی در این دوره‌ها اقدام نمایند.

لازم به یادآوری است که بر مبنای دستورالعمل حمایت از آموزش شرکت‌های نانویی، کریدور از ۷۵% هزینه‌های دوره‌های برگزارشده حمایت می‌نماید.
logo-gold

درباره پیشخوان

موسسه خدمات توسعه فناوری تا بازار ایرانیان (کریدور) در سال ۱۳۸۸ باهدف کاهش زمان تجاری‌سازی فناوری‌های نوظهور و افزایش نرخ موفقیت کسب‌وکارهای دانش‌بنیان شکل‌گرفته است. کریدور با شناسایی خدمات توسعه فناوری و تشخیص نیازهای تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان، خدمات متعددی را در این زمینه طراحی و ارائه نموده است.

در این میان با توجه به طیف مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان که عموماً از تحصیلات تخصصی بالایی برخوردار بوده و اکثر وقت و انرژی خود را صرف توسعه فناوری خود نموده‌اند و ممکن است فرصت کمتری جهت آشنایی با فضای کسب‌وکار داشته باشند، لزوم همراهی مشاورانی در زمینه‌های مختلف کسب‌وکار با این عزیزان به چشم می‌خورد. از طرف دیگر یافتن مشاوران متخصص و آشنا با معضلات رایج شرکت‌های دانش‌بنیان امری زمان‌بر و دشوار است.

در همین راستا، موسسه خدمات توسعه فناوری تا بازار سرفصل‌های کاملی از انواع مشاوره‌های لازم در حوزه کسب‌وکار را در قالب پیشخوان‌های مشاوره تخصصی ارائه می‌نماید. کریدور به لطف تجربه تعامل با بیش از ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان داخلی تا به امروز، به تفاوت‌های موجود در فضای کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و سایر کسب‌وکارهای موجود واقف بوده و تمام تلاش خود را در جذب مشاورانی که با فضای کسب‌وکار شرکت‌های دانش‌بنیان آشنایی کامل داشته باشند انجام می‌دهد.

دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌ها

سرفصل مشاوره‌های مرکز برای شرکت‌های دارای تأییدیه نانومقیاس و یا دارای پرونده جاری در واحد بررسی مقیاس رایگان است. سایر متقاضیان می‌توانند با پرداخت حق مشاوره از خدمات پیشخوان‌ها استفاده نمایند. سقف استفاده رایگان از خدمات پیشخوان مشاوره برای شرکت‌های واجد شرایط دو ساعت در ماه برای هریک از سرفصل‌های پیشخوان مشاوره است و استفاده بیشتر از این خدمات منوط به تأیید واحد امور فناوران و شرکت‌ها خواهد بود. برای مشاهده سرفصل‌های مشاوره و جزئیات بیشتر آن می‌توانید فایل زیر را دانلود و مطالعه بفرمایید.

دریافت : آِیین نامه حمایت از شرکت های نانو

همچنین شرکت‌های دارایی تأییدیه دانش‌بنیان از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می‌توانند به‌صورت رایگان از خدمات مشاوره صادرات بهره‌مند گردند. سقف استفاده رایگان از خدمات پیشخوان مشاوره برای شرکت‌های واجد شرایط 10 ساعت در سال است و استفاده بیشتر از این خدمات منوط به تأییدیه کریدور صادرات خواهد بود. در صورت نیاز شرکت‌ها به استفاده از خدمات مشاوره فراتر از 10 ساعت، می‌تواند با پرداخت حق مشاوره از خدمات پیشخوان‌ها بهره‌مند گردند. برای مشاهده سرفصل‌های مشاوره و جزئیات بیشتر آن می‌توانید فایل زیر را دانلود و مطالعه بفرمایید.

دریافت : آیین نامه حمایت از شرکت های دانش بنیان

سرفصل خدمات مشاوره

شرکت‌های نانویی

تحقیقات بازار

ورود به هریک از بازارهای داخلی و بین‌المللی نیازمند دسترسی و تحلیل اطلاعات به‌روز و مدون از بازارهای هدف است. تدوین استراتژی ورود به بازار، قیمت‌گذاری محصول، تحلیل رقبا، بخش‌بندی رقبا، ارزیابی الگوی مصرف‌کنندگان و همچنین سیستم‌های فروش در بازار هدف ازجمله الزامات موفقیت در بازارهای انتخابی می‌باشد که در این راستا تهیه گزارش‌های تحقیقات بازار یکی از بهترین ابزارهای دستیابی به این اطلاعات می‌باشد. مشاوره‌های تخصصی این حوزه توسط مشاوران خبره پیشخوان به شرکت‌ها ارائه می‌گردد.

مراکز رشد

موسسه خدمات فناوری تا بازار در راستای حمایت و هدایت فناوران (دانشجویان، اساتید و محققان کشور) برای ایجاد و تشکیل هسته‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و استقرار در مراکز رشد، برنامه هدفمند مشاوره‌ای را دنبال می‌نماید و برای نیل به این مهم پیشخوان مشاوره کسب‌وکار مشاوره‌های خود را در این زمینه به شرکت‌ها عرضه می‌دارد

طرح کسب‌وکار

راه‌اندازی هر کسب‌وکار جدید، نیازمند تهیه طرح کسب‌وکار (Business Plan) جامعی است که اموری مانند مدل کسب‌وکار (Business Model)، تخصیص منابع، تمرکز بر روی نقاط کلیدی موفقیت، کسب آمادگی برای برخورد با تهدیدها و بهره‌برداری از فرصت‌ها را موردبررسی قرار دهد. طرح کسب‌وکار درواقع راهنمای مسیر تجاری‌سازی و بیان‌کننده نقاط ضعف و قوت طرح است. علاوه بر این می‌توان از طرح کسب‌وکار به‌عنوان ابزاری ارتباطی برای انتقال اطلاعات به طیف وسیعی از افراد مانند سرمایه‌گذاران، شرکای تجاری آینده، کارکنان و مدیران نیز استفاده کرد. طرح کسب‌وکار همچنین بر تمام تصمیم‌گیری‌های طولانی یا کوتاه‌مدت در طی سه یا چند سال اولیه راه‌اندازی نظارت دارد؛ بنابراین طرح کسب‌وکار مانند برنامه‌ریزی یا نقشه راه به چنین سؤالاتی پاسخ می‌دهد که “من کجا قرار دارم؟”، “به کجا می‌روم؟” و “چطور باید به آنجا بروم؟”. خدمات مشاوره پیرامون این زمینه توسط کارشناسان به شرکت‌ها ارائه می‌گردد.

طراحی صنعتی

طراحی صنعتی به‌عنوان ابزاری برای خلق ارزش‌های اقتصادی و فرهنگی می‌باشد و با یک تصمیم آگاهانه فرآیندی را می‌آفریند که اطلاعات (ایده) را به مفهومی خارجی در قالب قابل‌لمس (محصول) و یا غیرقابل لمس (خدمات) تبدیل می‌کند. ابزاری که به بهینه‌سازی کاربرد، ارزش و ظاهر محصولات و سامانه‌ها، آن‌هم به‌منظور ایجاد سود دوجانبه برای مصرف‌کننده و تولیدکننده می‌پردازد. خدمات این حوزه نیز ازجمله بخش‌هایی است که مشاوره‌های آن توسط متخصصان به متقاضیان ارائه می‌گردد.

مدیریت

مشاوره مدیریت اقدامی برای کمک به بهبود عملکرد سازمان‌ها از طریق تجزیه‌وتحلیل مشکلات موجود سازمان و توسعه برنامه‌ها به‌منظور بهبود است. مشاورین مجموعه ما با آگاهی از روش‌های سنجیده، شرکت‌ها را در دستیابی به عملکردی مطلوب یاری می‌رسانند.

 • مدیریت استراتژیک سازمان و تعیین اهداف و مقاصد آن
 • مشاوره به سطوح بالای مدیریت شرکت‌ها
 • مدیریت تغییر در سازمان‌ها
 • مدیریت عملکرد و بهره‌وری سازمان‌ها
 • ساختار سازمانی
 • و…

گمرک و ترخیص کالا

آشنایی با قوانین و مقررات گمرک ایران و سایر کشورها و نیز رویه‌های ترخیص کالا از گمرکات یکی از گلوگاه‌های اصلی در فرآیند صادرات و واردات بوده و عدم آشنایی با این مسائل می‌تواند مانع موفقیت شرکت‌ها در انجام تبادلات بین‌المللی گردد.

نقل و انتقالات ارزی

ارائه مشاوره درزمینهٔ نحوه انتقال ارز از طریق بانک‌ها و صرافی‌ها یکی از خدماتی است که توسط مشاوران مجرب در این حوزه به شرکت‌ها ارائه می‌گردد.

حمل‌ونقل بین‌الملل

ارائه مشاوره در مورد نحوه حمل کالا از راه‌های دریایی، زمینی و هوایی و ارائه راه‌حل‌های مناسب برای صادرات کالا و یا حمل بار نمایشگاهی توسط متخصصان در این حوزه یکی از خدمات مرکز ما می‌باشد.

بازرگانی بین‌الملل و فرآیندهای صادرات

ارائه مشاوره به‌منظور شروع فرآیند صادرات، همچنین رفع ابهامات و حل مسائل شرکت‌ها در حوزه‌های عمومی صادرات و تدوین برنامه صادرات کالا، چگونگی افزایش نقش نمایشگاه‌های بین‌المللی درفروش، تکنیک‌های مذاکره در قراردادهای بین‌المللی، معرفی خدمات و حمایت‌های موجود کشور برای توسعه صادرات ازجمله خدماتی است که به شرکت‌ها ارائه می‌گردد. ارائه این خدمات می‌تواند شرکت را در فرآیند تدوین برنامه صادرات یاری نماید.

حقوق بین‌الملل (قراردادهای بین‌الملل) و بازرگانی

حقوق بین‌الملل شاخه‌ای از علم حقوق است که شامل مجموعه قواعد حاکم بر امور تجاری در سطح جامعه بین‌الملل می‌باشد. در حوزه کسب‌وکار بین‌الملل آشنایی با اصول و قواعد حاکم بر آن ازجمله پیش‌نیازهای موفقیت در این بازارها می‌باشد. متخصصین ما بادانش کافی در این زمینه‌ها خدمات ارزشمندی را به شرکت‌ها ارائه می‌نمایند.

 • حقوق قراردادهای بین‌المللی
 • حقوق مالکیت معنوی
 • حقوق انتقال فناوری
 • حقوق نمایندگی
 • حقوق گمرکی و قواعد صادرات و واردات

حقوقی

آشنایی با تفاوت‌ها، پیش‌نیازها، قوانین و روابط ثبت انواع شرکت، قوانین داخلی شرکت‌ها، ملاحظات و نحوه عقد قراردادهای تجاری، ملاحظات حقوقی انواع اسناد تجاری و سایر موارد مرتبط با حقوق تجارت ازجمله مواردی هستند که توسط مشاور این موسسه به شرکت‌ها و فن آوران ارائه می‌گردد.

 • حقوق قراردادها و نحوه نگارش قراردادهای تجاری
 • قانون تجارت، ثبت شرکت و تغییرات آن مانند تغییرات هیئت‌مدیره، اصلاح اساسنامه، انحلال
 • انواع اسناد تجاری و نکات مرتبط (نظیر چک، سفته، ضمانت‌نامه‌ها و….)
 • سایر مسائل حقوقی مرتبط با شرکت‌ها نظیر قوانین کار و ….

بیمه تأمین اجتماعی

آشنایی با قوانین و مقررات کار و تأمین اجتماعی نیاز اصلی برای استفاده و بهره‌وری مفید از منابع انسانی شرکت‌ها بوده و عدم آشنایی با این قوانین می‌تواند منجر به ضایع شدن حقوق نیروی انسانی و پرداخت جرائم سنگین گردد. شرکت‌های تجاری گاها به دلیل عدم آشنایی با وظایف خود در قبال بیمه پرسنل و کارکنان خود، در نظر گرفتن بیمه در قراردادهای پیمانکاری و سایر مواردی که با سازمان تأمین اجتماعی مرتبط است، با جرائم سنگینی مواجه می‌شوند. آشنایی با این موارد از طریق مشاوره‌های تأمین اجتماعی بخشی از خدمات مشاوره‌ای این موسسه بوده که توسط مشاوران خبره در این زمینه به شرکت‌های متقاضی ارائه می‌گردد.

 • آشنایی با قوانین بیمه تأمین اجتماعی و وظایف اشخاص حقوقی و حقیقی در این حوزه‌ها
 • مشاوره جهت پرداخت حق بیمه، نرخ‌ها و تعرفه‌های بیمه و نرم‌افزارهای مرتبط
 • آشنایی با ساختار ارزیابی تخلفات بیمه‌ای و جرائم مرتبط
 • مشاوره جهت کاهش جرائم عدم پرداخت حق بیمه، اعتراضات و آیین‌نامه
 • آشنایی با قواعد مرتبط با اخذ مفاصا حساب، تعرفه‌ها و میزان حق بیمه قراردادها
 • آشنایی با آیین و نحوه دریافت بیمه بیکاری و بازنشستگی


مالیاتی

آشنایی و آگاهی از قوانین مالیاتی کشور و همچنین معافیت‌ها و وظایف اشخاص حقیقی و حقوقی در قبال سازمان‌های مالیاتی یکی از مهم‌ترین نیازهای شرکت‌های تجاری است. اطلاع از نرخ‌های مالیاتی، حقوق و تکالیف مودیان، جرائم مالیاتی و نحوه برخورد با مسائلی ازاین‌دست ازجمله مواردی هستند که توسط مشاوران مالیاتی این موسسه به شرکت‌ها و فناوران ارائه می‌گردد.

 • معرفی انواع سیستم‌های مالیاتی، نرخ‌ها و آیین‌نامه‌های مرتبط
 • تعیین میزان، نحوه و شرایط تخصیص مالیات بر فعالیت‌های مختلف شرکت‌ها
 • طراحی و پیشنهاد سیستم‌های مالی
 • آشنایی با نحوهٔ تنظیم اظهارنامه مالیاتی و دفاتر قانونی شرکت‌ها بر اساس آیین‌نامه‌های نظام مالیاتی
 • آشنایی با نحوهٔ تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش‌افزوده شرکت‌ها
 • آشنایی با نحوهٔ تهیه لوایح اعتراضی و دفاعیه مالیاتی جهت ارائه هیئت‌های حل اختلاف سازمان امور مالیاتی
 • سایر خدمات مشاوره‌ای در حوزه مالی و مالیاتی

بازاریابی

مدیریت بازاریابی علم و هنر انتخاب بازار هدف، به دست آوردن، نگهداری و افزایش مشتریان از طریق ایجاد، ارائه و ارتباط برتر با مشتریان درراه رسیدن به منافع شرکت می‌باشد. کادر مجرب ما درزمینهٔ خدمات بازاریابی مشاوره‌های ارزشمندی را به شرکت‌ها ارائه می‌نماید.

 • توسعه استراتژی و برنامه‌های بازار
 • تکنیک‌های فروش و روش‌های تبلیغات
 • ارتباط مؤثر با مشتریان
 • ایجاد برند قوی
 • ارائه ارزش به مشتریان

در جهان امروز شبکه‌های ارتباطی اینترنتی و فناوری‌های مرتبط با آن به‌سرعت در حال رشد و توسعه هستند؛ بنابراین همهٔ صاحبان کسب‌وکار نیازمند این هستند که با استفاده بهینه از امکانات، خدمات و محصولات خود را به‌صورت مؤثری معرفی و عرضه نمایند؛ بنابراین داشتن یک وب‌سایت باکیفیت بالا به همراه کانال‌های ارتباطی مختلف، برای هر سازمان و کسب‌وکاری ضروری به نظر می‌رسد. همچنین یکی از کارآمدترین ابزارها برای ارتباط سریع و مستقیم با مشتریان، شبکه‌های اجتماعی هستند. در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی به‌سرعت در حال رشد می‌باشند و این نشانگر پیدایش یک پتانسیل بزرگ برای مؤسسات و شرکت‌ها خواهد بود. امروزه شرکت‌ها مقدار استفاده از روش‌های تبلیغاتی و ارتباطی سنتی را کاهش داده و در پی استفاده بیشتر از شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی هستند زیرا بازاریابی اینترنتی دارای هزینه‌های کمتر و اثربخشی بیشتر برای شرکت‌ها می‌باشد. استفاده بهینه و کارآمد از این امکانات، نیازمند برنامه‌ریزی و شناخت صحیح قابلیت‌های فضای اینترنت است که با توجه به ماهیت و گستره بازاریابی اینترنتی خدمات تخصصی در حوزه‌های زیر توسط مشاورین خبره مرکز مشاوره ارائه می‌گردد.

 • نصب و راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی
 • تبلیغات اینترنتی (ایمیل مارکتینگ، تبلیغات کلیکی و…)
 • تدوین استراتژی محتوا
 • ارزیابی و بهینه‌سازی وب‌سایت و دیگر کانال‌های ارتباطی شرکت
 • و…

buisiness-services

منابع انسانی

منابع انسانی اصلی‌ترین سرمایه هر سازمان است و هر سازمانی در راستای مأموریت، تحقق اهداف و اجرای استراتژی‌های خود باید اقداماتی را در زمینه منابع انسانی انجام دهد. حوزه منابع انسانی دارای زیرمجموعه‌های متعددی است که برخی از این خدمات توسط مشاورین ما ارائه می‌گردد:

 • تحلیل و طراحی شغل
 • برنامه‌ریزی جذب منابع انسانی (کارمند یابی و انتخاب)
 • جامعه‌پذیری فرد در سازمان
 • شناسایی افراد با عملکرد بالا و ایجاد انگیزه در کارکنان
 • ارزیابی عملکرد
 • آموزش‌های لازم برای کارکنان و…

slider-1-1440x960

گمرک و ترخیص کالا

آشنایی با قوانین و مقررات گمرک ایران و سایر کشورها و نیز رویه‌های ترخیص کالا از گمرکات یکی از گلوگاه‌های اصلی در فرآیند صادرات و واردات بوده و عدم آشنایی با این مسائل می‌تواند مانع موفقیت شرکت‌ها در انجام تبادلات بین‌المللی گردد.

تحقیقات بازارهای بین‌المللی

ورود به هریک از بازارهای داخلی و بین‌المللی نیازمند دسترسی و تحلیل اطلاعات به‌روز و مدون از بازارهای هدف است. تدوین استراتژی ورود به بازار، قیمت‌گذاری محصول، تحلیل رقبا، بخش‌بندی رقبا، ارزیابی الگوی مصرف‌کنندگان و همچنین سیستم‌های فروش در بازار هدف ازجمله الزامات موفقیت در بازارهای انتخابی می‌باشد که در این راستا تهیه گزارش‌های تحقیقات بازار یکی از بهترین ابزارهای دستیابی به این اطلاعات می‌باشد. مشاوره‌های تخصصی این حوزه توسط مشاوران خبره پیشخوان به شرکت‌ها ارائه می‌گردد.

بازاریابی بین‌الملل

در بازارهای جهانی هنوز موانع زیادی در برابر تجارت محصولات دانش‌بنیان، به‌ویژه تولیدات کشورهای درحال‌توسعه، وجود دارد. فرآیندهای پیچیده ورود به بازار جدید، عدم وجود برند مناسب، تعرفه‌های بالا، نیاز به استانداردهای قابل‌ قبول و همچنین موانع غیرتعرفه‌ای ازجمله مشکلات موجود در بازار محصولات دانش‌بنیان هستند. با توجه به اهمیت دسترسی به بازار در تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان، ضرورت ورود محصولات با فناوری بالا تولید داخل به بازارهای جهانی و رفع موانع پیش روی آن، به‌ شدت احساس می‌شود. در راستای بهبود یا رفع این موانع خدمات مشاوره تخصصی توسط کارشناسان به شرکت‌ها ارائه می‌گردد.

طراحی صنعتی برای محصولات صادراتی

طراحی صنعتی به‌عنوان ابزاری برای خلق ارزش‌های اقتصادی و فرهنگی می‌باشد و با یک تصمیم آگاهانه فرآیندی را می‌آفریند که اطلاعات (ایده) را به مفهومی خارجی در قالب قابل‌لمس (محصول) و یا غیرقابل لمس (خدمات) تبدیل می‌کند. ابزاری که به بهینه‌سازی کاربرد، ارزش و ظاهر محصولات و سامانه‌ها، آن‌هم به‌منظور ایجاد سود دوجانبه برای مصرف‌کننده و تولیدکننده می‌پردازد. خدمات این حوزه نیز ازجمله بخش‌هایی است که مشاوره‌های آن توسط متخصصان به متقاضیان ارائه می‌گردد.

نقل و انتقالات ارزی

ارائه مشاوره درزمینهٔ نحوه انتقال ارز از طریق بانک‌ها و صرافی‌ها یکی از خدماتی است که توسط مشاوران مجرب در این حوزه به شرکت‌ها ارائه می‌گردد.

بازرگانی بین‌الملل و فرآیندهای صادرات

ارائه مشاوره به‌منظور شروع فرآیند صادرات، همچنین رفع ابهامات و حل مسائل شرکت‌ها در حوزه‌های عمومی صادرات و تدوین برنامه صادرات کالا، چگونگی افزایش نقش نمایشگاه‌های بین‌المللی درفروش، تکنیک‌های مذاکره در قراردادهای بین‌المللی، معرفی خدمات و حمایت‌های موجود کشور برای توسعه صادرات ازجمله خدماتی است که به شرکت‌ها ارائه می‌گردد. ارائه این خدمات می‌تواند شرکت را در فرآیند تدوین برنامه صادرات یاری نماید.

حقوق بین‌الملل (قراردادهای بین‌الملل) و بازرگانی

حقوق بین‌الملل شاخه‌ای از علم حقوق است که شامل مجموعه قواعد حاکم بر امور تجاری در سطح جامعه بین‌الملل می‌باشد. در حوزه کسب‌وکار بین‌الملل آشنایی با اصول و قواعد حاکم بر آن ازجمله پیش‌نیازهای موفقیت در این بازارها می‌باشد. متخصصین ما بادانش کافی در این زمینه‌ها خدمات ارزشمندی را به شرکت‌ها ارائه می‌نمایند.

 • حقوق قراردادهای بین‌المللی
 • حقوق مالکیت معنوی
 • حقوق انتقال فناوری
 • حقوق نمایندگی
 • حقوق گمرکی و قواعد صادرات و واردات

سؤالات متداول ثبت درخواست

 • در هر جلسه مشاوره چند شرکت حضور دارند؟

جلسات مشاوره با حضور شرکت متقاضی و مشاوره مربوطه به‌صورت اختصاصی برگزار می‌گردد. نماینده کریدور نیز به‌عنوان ناظر و هماهنگ‌کننده در این جلسات حضور می‌یابد.

 • حداقل و حداکثر زمان هر جلسه مشاوره چه میزان به طول می‌انجامد؟

زمان هر جلسه مشاوره یک ساعت می‌باشد و تجربه نشان داده که در این زمان شرکت‌ها پاسخ سؤال‌های خود را دریافت می‌نمایند. اگر نیاز به جلسه مشاوره بیشتر احساس شود می‌توانید دوباره ثبت درخواست انجام دهید و زمانی دیگر را برای مشاوره تعیین نمایید.

 • شرکت‌های نانویی چند جلسه قادر به دریافت مشاوره رایگان می‌باشند؟

شرکت‌های نانویی قادر هستند ماهانه دو جلسه در سرفصل‌های مقرر مشاوره رایگان دریافت نمایند. برای اطلاعات بیشتر از قسمت آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها، آیین‌نامه حمایتی شرکت‌های نانویی را دانلود و ملاحظه بفرمایید.

 • سایر کسب‌وکارهای تجاری (به‌غیراز نانو و دانش‌بنیان) آیا می‌توانند از خدمات مشاوره پیشخوان مشاوره بهره ببرند؟

بله. شرکت‌های نانو و دانش‌بنیان دارای تسهیلاتی هستند که می‌توانند تمام و یا برخی از خدمات را در سرفصل‌های مقرر رایگان دریافت نمایند اما این به معنای منع سایر شرکت‌ها از دریافت خدمات مشاوره نیست.

 • آیا شرکت‌های دانش‌بنیان تنها در حوزه صادرات می‌توانند مشاوره‌های رایگان دریافت نمایند؟

بله. شرکت‌ها دانش‌بنیان در حوزه‌های صادراتی قادر به دریافت مشاوره‌های رایگان تا سقف ده جلسه در سال هستند. زمینه‌های مشاوره برای شرکت‌های دانش‌بنیان عبارت‌اند از: بازرگانی بین‌الملل و فرآیند صادرات، حقوق بین‌الملل (قراردادهای بین‌الملل) و بازرگانی، نقل‌وانتقال ارزی، طراحی صنعتی محصولات صادراتی، اخذ استاندارد و مجوزهای بین‌المللی، بازاریابی بین‌الملل، تحقیقات بازارهای بین‌المللی.


مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید به راحتی با تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی نمایند.

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره
Loading...
به اشتراک بگذارید :